Proč se sejít

Pokud se ve finančnich produktech skvěle vyznáte, máte čas se jim věnovat, dokážete si vyjednat slevy a hlavně dokážete efektivně plánovat rodinný rozpočet, pak Vám příliš nenabídnu. V opačném případě jsem tu pro Vás.

Proč mít finančního poradce?

Svět financí je složitý a nevybíravý. Člověk, který se v něm příliš nepohybuje, se může nechat lehce napálit.Televize je plná reklam na produkty, které sice mají určitý význam, ale jsou prodávány i lidem, kteří je nepotřebují. V obchodě Vám také neřeknou, ať si tu bundu nekupujete, že Vám nesluší a tudíž si ji vemete jen párkrát. A už vůbec Vám nikdo neřekne, že vedlejší obchod má stejnou bundu levnější. Podobně to chodí i na finančním trhu.

Kvalitní finanční poradce není prodejcem několika produktů. Poradce Vám poradí, jaký druh produktu potřebujete a jako bonus Vám ho pomůže sjednat. Skutečný poradce Vám pomůže udělat si pořádek v příjmech a výdajích a připraví Vás na možné finančně náročné situace v budoucnosti.

Co například Vám může schůzka se mnou přinést?

  • Pomoc s kvalitním zajištěním přijmu.
  • Tipy, jak efektivně spořit dělet.
  • Rady, jak si zajistit bohaté stáří.
  • Revizi současných smluv.
  • Další názor na nabídku jiného poradce.

V čem jsem jiný?

Mezi mnou a většinou poradců jsou dva zásadní rozdíly.

1) Nepracuji pro MLM společnost typu OVB, Fincentrum, Partners atp. Neživím tedy hromadu manažerů ve struktuře nad sebou. Vydělám si tak i bez uzavírání smluv nevýhodných pro klienty.

2) Sázím na otevřenost. Kolik jiných poradců prezentuje takto otevřeně své názory na internetu? Už dopředu víte, co ode mě očekávat. Nemusíte se tak bát, že se spálíte.

¨Finanční plán