Po první schůzce

Gratuluji, první schůzku máme za sebou. Věřím, že pro Vás byla příjemná.

Nyní je řada na mě. V nejbližší době zpracuji od Vás získané informace a vypracuji Váš budoucí profesionální finanční plán.

I Vy můžete něco málo pro zlepšení vzájemného vztahu udělat. První věcí, za kterou Vám budu velice vděčný, je zpětná vazba. Napište mi na email, jak se Vám schůzka líbila, jak jsem na Vás působil já a co byste mi poradily, co bych mohl na příštích schůzkách zlepšit (mluvím nesrozumitelně, nepochopily jste, co jsem chtěl něčím říci, ocenily byste více obrázků nebo příkladů, zdá se Vám, že na tak krátký čas sděluji příliš mnoho informací…).

Poznali jste na první schůzce přínos, který můžu nejenom pro Vás mít a současně se Vám zdají informace na těchto stránkách užitečné, srozumitelné a zajímavé? Oceňte moje úsilí, které vývoji tohoto informačního portálu věnuji, a pošlete odkaz na stránky svým známým nebo ho sdílejte na facebooku.

Za případné kroky, kterými pomůžete rozšířit přístupnost mých služeb i do Vašeho okolí, děkuji. Nezapomeňte mě ale na ně při příští schůzce upozornit ať je mohu náležitě ocenit.

Těším se na příští schůzku, kde Vám konečně předvedu, co opravdu dokážu.

¨Finanční plán