Odběr novinek

Přihlášení

O stránkách

Tyto stránky vznikly díky mé zálibě v programování a touze nabídnout nejen svým klientům možnost zorientovat se na finančním trhu a dokázat si udělat svůj vlastní názor na dění, produkty a společnosti na trhu.Naleznete zde mnoho článků varujících před různými  nebezpečími trhu.A v neposlední řadě i informace o tématech, která jsou aktuálně velice žhavá.

 V sekci O mně se dovíte základní informace o mně, o společnosti pod kterou pracuji a o finančním poradenství všeobecně.

V sekci Kalkulačky poskytnu odkazy na cizí kalkulačky nebo mé vlastní kalkulačky, které vám umožní vypočítat si kolik si spořit na důchod, v kolik do důchodu odejde, kolik si můžete půjčit a mnoho dalšího. Většinu teprve připravuji.

Sekce Aktuálně informuje o aktuálních tématech, které se týkají každého z nás a je dobré o nich vědět.

Nejdůležitější sekcí jsou ale Články, kde naleznete články z různých zdrojů. Nejenom, že vás jimi chci upozornit na články, které by vás mohli zaujmout, ale ještě k mnohým z nich přidávám vlastní názory, vysvětlení nebo připomínky. Mimo článků z cizích zdrojů budu publikovat i vlastní články, které zprvu budou vysvětlovat základní znalosti finančního trhu, které by měl každý znát. Postupně se dostanu i k článkům detailněji probírajícím nějaké složitější témata.

Většina obsahu je přístupná každému, ale mí klienti, kteří s tím budou souhlasit, po přihlášení uvidí obecné informace o spolupráci, úkolech a plánech, které spolu máme. Navíc všichni registrovaní uživatelé mohou dostávat pravidelné emaily upozorňující na nové články nebo změny na webu. Jako asi největší výhodu toho proč být registrovaný vidím možnost přidání nové kategorie článků a to kategorie Pro mě. V této kategorii uživatel nalezne články odpovídající jeho životní situaci nebo jeho zájmům.

Stránky se nalézají teprve na počátku svého života proto prosím omluvte občasné nedokonalosti a nedostatek obsahu.Velice ocením každou vaši připomínku nebo radu jak stránky zlepšit. Může se stát, že někde nedopatřením uvedu nepravdivé nebo neaktuální informace, nenechávejte si to prosím pro sebe a nedovolte, aby byli jiní uživatelé uvedeni v omyl a upozorněte mě na takovéto chyby.

¨Finanční plán