Odběr novinek

Přihlášení

O mně

Jmenuji se Jindřich Buk. A pomáhám lidem krotit jejich finance. Společně s klientem vytváříme projekt, který zkvalitní a zabezpečí jeho finanční situaci.Já se starám o to, aby klient měl k tomu ty nejlepší podmínky a nemusel být vystaven napospas surovému finančnímu trhu.

Obecně

 

Maturoval jsem na všeobecném gymnáziu v Roudnici nad Labem. Nyní jsem studentem Vysoké školy ekonomické na fakultě informatiky. Díky tomu vlastně studuji jednu z hlavních náplní mé práce a to modelace, výpočty a práci s kalkulačkami a různými pomůckami, díky kterým mohu nabízet kvalitní poradenství.

Mezi mé koníčky, už několik let patří orientační běh a programování. Programování je dá se říct mou největší láskou, a tak se ho snažím propojit s prací, školou a celým mým životem. V orientačním běhu bych se zařadil asi do skupiny nejhorších mezi nejlepšími v republice.

V roce 2011 do mého života vstoupila nová významná složka a to finanční poradenství. Právě tato práce pod záštitou mezinárodní jedničky, alespoň co se týče množství klientů a poradců, v tomto oboru firmy OVB Allfinanz a.s. přidala mému životu nové hodnoty. Díky ní jsem přestal být pouhým studentem a nahlédl jsem do světa, do kterého, jak jsem postupně zjistil, ani mnoho dospělých nevidí. Bohužel ne všechny zjištění byla tak kladná, jak se na začátku jevila a proto jsem se rozhodl spolupráci s OVB ukončit. Následující rok jsem působil ve společnosti PlanSecur. Tuto zkušenost mohu hodnotit vesměs kladně. Bohužel jsme se nakonec neshodli na přijatelnosti těchto stránek. Proto od 1.12.2013 působím pod společností Bonnet.cz a Occam Consult.

Identifikace

Jméno: Jindřich Buk

IČ: 88280349

Adresa podnikání: Černěves 76, 413 01

 

Podřízený pojišťovací zprostředkovatel: 157280PPZ

Zastoupený: Bonnet.cz spol. s r.o

.Vázaný zástupce

Zastoupený: Occam Consult s.r.o.

 

 

¨Finanční plán