Půjčky

Tři tipy pro snadnější splácení úvěrů

Často se setkávám s klienty, kteří splácejí i několik různých úvěrů. Situace, kdy velká část příjmů padne na splácení úvěrů, není jednoduchá ani psychicky ani fyzicky. Je proto dobré věnovat maximální úsilí krokům, které tuto nepříjemnou situaci co nejvíce zjednoduší. Nejlepší volbou je samozřejmě vyhledat pomoc finančního poradce. Prvním krokem ale může být přečtení si tohoto článku.

Pořiďte si nemovitost k pronájmu. Banky nabízejí speciální hypotéky

Většina lidí si spojuje hypotéku pouze s pořízením vlastního bydlení. Banky ale nabízejí hypotéku k dalším účelům. Kromě americké hypotéky na cokoliv i hypotéky na pronájem nebo na investování.

Půjčky a úvěry nemusí být drahé, jde to i jinak a spravedlivěji

Potřebujete nutně rychle peníze? Vybíráte si společnost, u které si budete brát půjčku? Věřte, že velké zaběhlé banky možná nebudou to pravé ořechové. Přečtěte si tento článek o nabídkách na českém trhu nových bank.

Jak se nastavuje cena úvěru?

Stále více Čechů se utápí v dluzích. Přitom mnoho z nich zbytečně. Pouze podcenily cenu půjčky a nevěděli, co vše budou muset vlastně platit. Pokud chcete snížit riziko, že si vezmete zbytečně drahou půjčku, přečtěte si článek podrobně vysvětlující, z čeho se cena půjčky skládá.

Podobné články

¨Finanční plán