Poradenství

Stavební spoření zrušte, lákají poradci. Důvěřivcům pak vysají úspory

V posledních měsících se na veřejnost provalila velice nebezpečná poradenská praktika. Tato praktika je často spojována s poradci z OVB. Díky ní si mohou poradci přijít na nemalé peníze a vás o velké peníze připravit. Detailní informace nabízí tento článek.

Pojišťovací agenti musí složit odborné zkoušky a mít maturitu, navrhuje Kalousek

Česká legislativa je velmi benevolentní vůči finančním poradcům. Díky tomu je v oboru mnoho lidí s nedostatečným vzděláním. Ale co je mnohem horší, k zaměstnancům pojišťoven je ještě benevolentnější, alespoň co se týká vzdělání. Konečně se zdá, že i oni budou muset složit zkoušky, aby mohly sjednávat s klienty pojistky. Dnes totiž často umí pouze vyplnit smlouvu, ale o pojistném trhu nevědí takřka nic.

Finanční poradenství naruby

Několik let starý článek o případu poškození klienta finančním poradcem. Poradce bohužel působil také pod hlavičkou OVB. Článek ale jasně ukazuje, jak by si měl klient dát pozor komu svěřuje své finance.

Dvojjedinečná příležitost pro finanční poradce

Poradenské společnosti mají skvělé období. Legislativní změny jsou jim nakloněny a oni je velice rádi využijí. Co jsou ty změny, které i já rád využívám?

Ertrag & Sicherheit: Investiční poradenství? Ani náhodou...

Finanční poradenství může vypadat různě. Může vypadat i tak, jak popisuje následující článek. Tento poradce si zcela evidentně zadělával na veliké problémy.

Podobné články

¨Finanční plán