Stáří

Důchodová reforma lepší penzi nezajistí

Neustále se mluví o penzijní reformě. Je dobrá, je špatná? Co je jisté - je nutná. Současná reforma nám ale stáří nezachrání. Dle mého názoru není a ani nemá být naše stáří v rukou státu. Je na každém z nás jak se sám připraví.

Drahé mýty: Já se důchodu nedožiju

Častým argumentem klientů, se kterým se setkávám, je: ,,Já se toho stejně nedožiju!" Říkáte si také to samé? Pak si přečtěte tento článek.

Proč bych si zakládal penzijko ve dvaceti?!

Možná patříte mezi ně. Mezi ty, kdo nemají penzijní připojištění a ani nepřemýšlí, že by si ho založily. Jste příliš mladí, příliš chudí, nezajímáte se o peníze, o budoucnost…Pak je tento článek určen právě vám.

Drahé mýty: Tři stovky na penzijko a jsem za vodou!

Často slýchávám od klientů: ,,Už mám penzijko, takže stáří mám zajištěné." Realita je ta, že se tito klienti krutě mílí. Bohužel pár stovek měsíčně na penzijku vás nezachrání. Jako důkaz, že nejsem jediný kdo to tvrdí, vám předkládám tento článek.

„Penzijku“ zvoní umíráček. Máte poslední měsíc si ho sjednat

Další článek věnující se konci uzavírání současného penzijního připojištění. Článek je psaný laickým jazykem a naprosto přehledně poukazuje na výhody, které současné penzijní připojištění má.

Podobné články

¨Finanční plán