Odběr novinek

Přihlášení

Bonnet.cz

Pracuji pod společností Bonnet.cz spol. s r.o což je brokerská společnost poskytující technické a další podmínky samostatným finančním poradcům. Rozdíl mezi Bonnetem a předešlými společnostmi je v tom, že Bonnet není MLM (multilevel).

Bonnet mi tedy poskytuje přístup k většině finančních produktů na trhu. Současně mi umožňuje navštěvovat produktová školení. Bonnet spolupracuje se všemi významnými společnostmi na trhu. V odkazu níže naleznete jejich seznam. Taktéž mi poskytuje portál pro evidenci smluv a klientů.

Stejně jako Bonnet samotný, jsou pro mě důležití i lidé, ke kterým jsem se změnou společnosti dostal. Jmenovitě:

Michal Doubek: právě on mi Bonnet doporučil. Taktéž má velký podíl na názvu těchto stránek. Poprvé jsem se s ním setkal (viděl jsem ho přednášet) už na začátku kariéry v OVB. Odcházeli jsme totiž z OVB v podobnou dobu. Michal je významným zastáncem klientem placeného poradenství. Podobně jako já, je velice aktivní na internetu a je autorem několika poradenských projektů na Facebooku. Právě Michal Doubek mi dodává odvahu být tak otevřený, jak jsem.

Jacek Horowic: člověk, který si mě vzal pod sebe. Vždy je mi k dispozici a poradí, kdykoliv potřebuji poradit. Profesionál nejenom v poradenství samotném, ale i ve školení. Je externím školitelem pro společnost SMS finanční poradenství. Jeho poradenská praxe trvá téměř 20 let.

Tomáš Podoba a Milan Troščák: profesionálové v oblasti pojištění. Přispěvatelé na prestižních portálech o financích a autoři webu zajistenyzivot.cz.  I k nim mám v rámci Bonnetu velice blízko.

I díky těmto lidem Vám mohu nabídnout poradenství vysoké kvality, která příliš běžná není.


Zajímavé odkazy:

Partneři společnosti Bonnet

Blog Michala Doubka

Zajistenyzivot.cz

¨Finanční plán